העברתי לישראל

העברתי לישראל
חלק ראשון

אם מעבר לישראל היא חלום חייו או משימת עבודה יש ​​כמה דברים שיש לקחת בחשבון בעת ​​הקצעת המהלך שלך לישראל. הובלות בירושלים[cml_media_alt id='55']Jerusalem Movers[/cml_media_alt]

בעוד ישראל הוא המדינה מודרנית מפותחת עם הטיה מערבית, זה בשום פנים ואופן לא ללא ההבדלים התרבותיים שלה ממקומות כמו אמריקה ואירופה. בעוד שספר יכול להיות כתוב על דברים שאתם צריכים לדעת לפני היציאה לישראל ואני בטוח שרבים יש, אני יהיה לגעת על כמה עקרונות בסיסיים רק כדי להכין אותך.
ארץ ישראל

אולי ההיבטים המדהימים ביותר לישראל הוא בארצו. התנ”ך כל זמן מתייחס אליו במונחים מאוד מלבבים כגון “הארץ הנעימה” אתה בוודאי לא יודע כי מדיווחי חדשות אבל טיול ברחבי הארץ היה לשכנע אותך אחר.

אולי היבט הבוטה ביותר של ארץ ישראל הוא שבמשך כגון קטן מסת אדמה יש מגוון כה רחב של הטבע, טופוגרפיה וביולוגיה. ישראל היא ביתם של המקום הנמוך ביותר על פני כדור הארץ, המת או מלח ים. יש מגוון מדהים של מערות הנטיפים, סקי שלג ההר, מצוקים בים, במדבר קינוח עצום נקודת המעבר ציפור הגדולה בעולם בעמק החולה וכל זה באחת המדינות הקטנות ביותר בעולם בערך בגודל של המדינה דלאוור. כאשר אתה מעביר לישראל אני מציע לך להתחיל התיור שלך בשלב מוקדם כפי שיש כל כך הרבה אתרי טבע, היסטוריה ותרבות לחוות שזה ייקח שנה לבקר את כולם.
העברה לירושלים

ירושלים באמת היא בכיתה כל לעצמו והתייחסו ככה גם על ידי ילידי הארץ. ירושלים הוא אחת ערים הרבות התרבותי ביותר בעולם.

הובלות בירושלים

מתי בפעם הראשונה לבקר בירושלים, במיוחד העיר העתיקה ההיסטורית, תקבלו תחושה כאילו אתה פשוט נכנס בעבר או ליתר דיוק בתנ”ך. בעוד שירושלים היא העיר הגדולה ביותר של ישראל מבחינת היקף האוכלוסייה יש לו אווירה של עיירה קטנה. אנשים יודעים שכניהם ולברך זרים ברחוב לעתים קרובות בירושלים בניגוד בערים גדולות רבות.

ירושלים היא אחד המקומות היקרים ביותר בארץ להשיג דיור כהוצאות שכר הדירה ואת ערך הנכסים עלו בחדות בשנים האחרונות.
עם ישראל

עם ישראל הם בין הצבעוני ביותר תמצאו בכל מקום. בכל יום נתון אתה יכול לשמוע אמנים ברמה עולמית מקצועיים אשר מבצעים ברחובות נדבה. כדי לתכנת העם בהתחלה עשוי להופיע קשים בירושלים Moverspolite, ובשנת פניך, וזה בגלל שהם בעיקר. כלומר זאת לא בגלל שהם לא אוהבים או אכפת לך, אבל בדיוק ההפך. תחשוב על זה ככה, היית מנומס אחים שלך או במקומך קשים לכאורה בפניהם כי ככה אחים ואחיות להתנהג. אז אל נא תתפלאנה אם זרים גמורים תופסים את המצית שלך מהשולחן בלי לשאול אותך ומדליקים הסיגריה שלו וזורקים אותו בחזרה, או אם שוער החנות נותן לך את בחזרה שקית רכישה משלך, שלה לא מפני שהם לא מנומסים , שלה ההפך, אתה שואל אחותך אם אתה יכול להשתמש את המצית או עט? או שאתה פשוט לקחת אותו ולהשתמש בו? כך לזכור את זה לפני מקבל לחוץ כלפי התנהגותה של הישראלי.

אנא בקרו שוב עבור חלק 2 של מאמר זה.
מאמר זה הוא הביא לך על ידי TalMovers.com פועלת מובילה בירושלים ושירות ירושלים וכל ארץ ישראל מתן מרגש מקצועי, זהיר סבירה וגורר שירותים. התקשר עכשיו לקבלת אומדן חינם
0584852733